Iş ortaklığı

 

Verk Enerji Teknolojileri 2014 yılında İzmir`de kurulmuştur. Yenilenebilir enerji uygulamaları üzerine faaliyet gösteren uzman bir kadroya sahiptir. Türkiye ve çevre ülkelerde yerel mevzuat ve izin süreçlerindeki hakimiyeti, uluslararası deneyim ve vizyonu ile rüzgâr proje-saha geliştirme, lisans başvurusu, inşaat-kurulum ve işletme süreçlerindeki çeşitli danışmanlık ve bağımsız denetim hizmetleri sunmaktadır.

 

Türkeli ailesi dört nesildir makine ve tesis yapımı alanında faaliyet gösteriyor. BBB Umwelttechnik GmbH ile birlikte İHSAN TÜRKELİ Türkiye´de rüzgâr enerjisi sektörü için tüm teknik danışmanlık hizmetleri yelpazesini sunuyor.

 

ep4 offshore tüm dünyada Offshore rüzgâr enerjisi sektöründe projeler geliştiriyor ve teknik, bilimsel ve ekonomik sorularda ve izin alma işlemlerinde danışmanlık ve servis hizmeti veriyor.

 

IVR Energieverteilungen GmbH enerji ikmali, dağıtımı ve enerji optimizasyonu alanının tamamı için ürün ve hizmet sunuyor.

 

MECAL, Due Diligence kontrolleri çerçevesinde tesis teknolojilerini değerlendiriyor müşterilerine, rüzgâr enerjisi tesislerinin performansı artırarak ve ömrünü uzatarak yardımcı oluyor.

 

Rödl & Partner: işletmeler arası danışmanlık - İş ve ekonomi alanlarında önde gelen uzman kuruluş olarak, Rödl & Partner'ın dünyanın 39 ülkesinde yerleşik 88 iş yerinde 3.050 eleman ile faaliyet göstermektedir. Farklı alanlarda hizmet veren profesyonel uygulama şirket entegre organize edilmiş hukuk, vergi, danışmanlık ve mali denetim hizmetleri sunmaktadır ve yenilenebilir enerji alanında olağanüstü tecrübeye sahiptir.

 

Afonso Pacheco, Brezilya rüzgar enerjisi sektoründeki uzun yıllara dayanan tecrübesi, elektrik ve makine mühendisliği eğitiminin yanı sıra enerji yönetimi uzmanlığı ile BBB Umwelttechnik'in Brezilya'daki faaliyetleri için ideal bir partnerdir.

 

w i n d h u n t e r® , 70'in üstünde çalışanı ve rüzgâr ölçümü alanında sahip olduu 12 yıllık deneyimi ile danışmanlık ve hizmet veren bir şirkettir. Ölçüm direklerinden oluşan ürünleri, en iyi malzemelere sahip güvenilir tasarımlar ile üstün uygulanabilirlik kalitesini bir araya getirmektedir. w i n d h u n t e r® , müşterinin ihtiyacına yönelik, özel olarak geliştirilmiş çözümler sunar.